За результатами другого, цього року, земельного аукціону, який був організований Держгеокадастром Львівщини, та відбувся 14 березня 2017 року, було продано право оренди шести земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 214,3 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,49 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Бродівського району Львівської області.

«При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад,  забезпечується прозорість у використанні земельних ресурсів на місцях. Для організації ефективних аукціонів важливою є ініціативність місцевих рад, а працівники Держгеокадастру завжди готові надати консультативну та практичну допомогу в організації відповідного аукціону»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Найдорожче було продано право оренди двох ділянок на території Язлівчицьої сільської ради Бродівського району. Було продано право оренди цих ділянок, площею 138 га, за ціною 1,43 мільйона гривень (стартова ціна – 0,56 млн.грн.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 2,6 рази,- від встановлених 8% до 20% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок. Також це стало найдорожчим продажем права оренди цього року, адже досягнуто найвищого рівня річної орендної плати у розмірі 10332грн./1га.

В березні цього року пропонуються до продажу права оренди 10 земельних ділянок, які розташовані у Жовківському, Золочівському, Кам`янко-Бузькому, Миколаївському та Мостиському районах Львівської області. Земельний аукціон планується провести 21 березня  2017 року.

 

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.