За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 94 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1782,4 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,67 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Загалом, цього року, було організовано та проведено земельні аукціони у 18-ти  районах Львівщини.

Найдорожче було продано право оренди двох ділянок на території Новокалинівської міської ради Самбірського району. Так, у липні цього року, було продано право оренди земельної ділянки, площею 59 га, за ціною 652 тисячі гривень (стартова ціна – 37 тис.грн.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 17,6 рази,- від встановлених 8% до 140,6% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок. Також це стало найдорожчим продажем права оренди цього року, адже досягнуто найвищого рівня річної орендної плати у розмірі 11053 грн./1га.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.