За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 34 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 821,95 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,8 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

За результатами останнього аукціону, який відбувся 19 квітня, було продано право оренди двох ділянок, площею 33,75 га, за ціною 134,3 тисячі гривень (стартова ціна – 21,6 тис.грн.). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 6,2 рази,- від встановлених 8% до 49,7% від нормативної грошової оцінки цих земельних ділянок.

Земельні ділянки розташовані у Золочівському районі Львівської області.

Наступний Земельний аукціон з продажу прав оренди планується провести 3 травня 2017 року.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.