DSC03381Цьогоріч на Львівщині, напередодні професійного свята – Дня землевпорядника, вже вдруге проведено турнір з міні-футболу серед команд працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Турнір ініційовано та проведено Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області з метою пропаганди активного та здорового способу життя у 2017 році.

Одноденний турнір з міні-футболу серед працівників Держгеокадастру Львівщини відбувся у м.Львові, 26 лютого 2017 року.

«В наш час, коли необхідно здійснювати роботу із забезпечення земельної реформи, запроваджувати новації у земельній галузі, важливим фактором є командна гра. Проведення змагань сприяє не лише популяризації здорового способу життя, а й створенню команди працівників, які будуть здатні взаємодіяти не лише на футбольному полі» – зазначив Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом у турнірі взяло участь DSC03725чотири команди утворені з працівників апарату Головного управління, ДП «Інститут землеустрою», Відділу Держгеокадастру у Миколаївському районі та об`єднана команда Мостиського та Самбірського районів до складу якої увійшли працівники територіальних підрозділів Держгеокадастру.

Перемогу виборола команда Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, яка зайняла перше місце в турнірі та здобула кубок забивши 17 м’ячів у ворота інших команд (17:2).

DSC03426Друге місце здобула об`єднана команда Мостиського та Самбірського районів (13:11). Третє місце виборола команда працівників ДП «Інститут землеустрою» (10:10).

Висловлюємо подяку Руслану Сенику, начальнику навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України та працівникам бази, які сприйняли та підтримали ідею проведення спортивного заходу.