Цьогоріч на Львівщині, напередодні професійного свята – Дня землевпорядника, вже втретє проведено турнір з міні-футболу серед команд працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області та підприємств, організацій які працюють у сфері землевпорядкування та кадастру.

Одноденний турнір з міні-футболу серед працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області відбувся у м.Львові, 4 березня 2018 року.

Загалом у турнірі взяло участь чотири команди утворені з працівників апарату Головного управління, команда працівників Мостиського та Самбірського відділів головного управління, команда працівників землевпорядних організацій та об`єднана команда до складу якої увійшли працівники інших територіальних відділів головного управління (Городоцького, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів).

Перемогу виборола команда працівників Мостиського та Самбірського відділів головного управління яка зайняла перше місце в турнірі.

Друге місце здобула об`єднана команда землевпорядних організацій. Третє місце виборола команда Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Висловлюємо подяку Руслану Сенику, начальнику навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України та працівникам бази, які сприйняли та підтримали ідею проведення спортивного заходу.

Довідково:

Спортивний захід проводиться щорічно профспілковим комітетом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області з метою пропаганди активного та здорового способу життя з 2016 року.