Сьогодні, 1 червня, відбувся тематичний короткостроковий семінар на тему «Проходження державної служби у сфері земельних відносин» для працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Семінар організовано та проведено Управлінням персоналу Головного управління. На запрошення начальника управління персоналом Касприк В.Р. у проведенні семінару для держслужбовців брали участь перший заступник директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України Сушинський О.І. та начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Коваль Я.Б. та головний спеціаліст цього управління Несевич Н.Б. Семінар було проведено для працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Крім роз’яснення законодаства у сфері державної служби, на семінарі розглянули питання щодо погодження та реєстрації проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за принципом екстериторіальності (доповідав начальник відділу державної землевпорядної експертизи – Вітюк А.Г.), щодо загальних засад здійснення контролю за використанням та охороною земель (доповідала заступник начальника Головного управління, начальник управління за використанням та охороною земель – Самойлова З.В.), щодо підготовки та продажу прав на оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населеного пункту на земельних торгах за рахунок коштів виконавця земельних торгів та про проведення нормативної грошової оцінки земель (доповідала начальник відділу ринку та оцінки земель – Луценко В.В.), щодо проведення реєстрації земельних ділянок за матеріалами інвентаризації земель (доповідав начальник відділу землеустрою Буришин І.П.), про основні завдання на 2018 рік щодо формування та наповнення бази даних Державного земельного кадастру (доповідала начальник управління державного земельного кадастру – Філевич І.Ф.) та про новели земельного законодавства (доповідав начальник юридичного управління – Собко В.Б.).

Також учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати відповіді від доповідачів щодо інших актуальних питань проходження державної служби та новацій у сфері земельного законодавства. За результатами семінару учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації державного зразка.