Сьогодні, 5 жовтня, відбулось навчання щодо процедури оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців для працівників Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

 

 

Навчання для держслужбовців організовано та проведено Управлінням персоналу Головного управління. У проведенні семінару брав участь головний спеціаліст-юрисконсульт Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях Малетич Р.А.

 

 

Начальник управління персоналом,- Касприк Вікторія Ростиславівна, ознайомила присутніх керівників структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Львівській області щодо процедури проведення щорічної оцінки діяльності держслужбовців відповідно до вимог Закону України «Про державну службу», Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності держслужбовців, затвердженого постановою КМУ від 23.08.2017р. №640, графіком проведення оцінювання, порядком заповнення відповідних документів.

Оцінювання проводитиметься з метою визначення якості виконання дерслужбовцями категорій «Б» та «В», завдань, а також з метою прийняття відповідних управлінських рішень, визначення потреби у професійному навчанні таких держслужбовців.

Також учасники семінару мали можливість поставити запитання та отримати відповіді від доповідачів щодо інших актуальних питань проходження державної служби.