У п’ятницю, 20 квітня, в приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

 

 

      Участь у засіданні колегії взяв в. о. Голови Держгеокадастру Олександр Колотілін, який представив колективу та громадськості новопризначеного начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрія Петришина. З 2015 року до цього часу Андрій Григорович працював на посаді начальника управління землеустрою та охорони земель Головного управління.

 

Під час засідання колегії учасники розглянули питання про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Львівській області за 2017 рік, зокрема особливу увагу приділили питанням забезпечення військовослужбовців – учасників АТО земельними ділянками, резервування нових масивів для подальшої передачі захисникам державної незалежності у власність. Також розглянули питання роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель та передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) територіальним громадам Львівщини.

В. о. Голови Держгеокадастру Олександр Колотілін звернув увагу присутніх на основних завданнях служби на найближчий період. Зокрема, щодо передачі земель територіальним громадам для сприяння проведенню децентралізації, здійснення ефективного контролю за використанням та охороною земель, побудови бази геопросторових даних, надання сервісів онлайн.

По кожному з розглянутих питань учасниками колегії були прийняті рішення, які спрямовані на виконання поставлених державою завдань.