DSC07053 За вирішенням земельних питань, 17 травня, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернулося 10 громадян.

Громадян цікавили питання щодо процедури оформлення земельних ділянок у власність, встановлення меж, вирішення земельних спорів. У питаннях, які були поза компетенцією Головного управління, надано роз`яснення законодавства, запропоновано альтернативу.DSC07038

Громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Додатково керівник Головного управління організував  практичну допомогу для найшвидшого вирішення проблем, з якими люди зіштовхнулися при оформленні земельних ділянок.

DSC07044Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам та практичної допомоги було залучено начальника юридичного управління – Василя Собка, керівників структурних та територіальних підрозділів Головного управління, державних підприємств сфери управління Держгеокадастру.

З графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися на веб-сайті.

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.