DSC02320За вирішенням земельних питань, 16 листопада, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернулося 10 громадян.

Громадян цікавили питання щодо процедури оформлення земельних ділянок у власність, встановлення меж, отримання земельних ділянок пільговими категоріями громадян, оформлення документації для учасників АТО. У питаннях, які були поза компетенцією Головного управління, громадянам надано роз`яснення законодавства, запропоновано альтернативу.

Громадянам надано вичерпні DSC02327відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Додатково керівник Головного управління організував  практичну допомогу для найшвидшого вирішення проблем, з якими люди зіштовхнулися при оформленні та користуванні земельними ділянками.

DSC02294Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам та практичної допомоги було залучено начальника юридичного відділу – Василя Собка, керівників структурних та територіальних підрозділів Головного управління.

З графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися на веб-сайті.

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.