7032За вирішенням земельних питань, 7 березня у м. Сколе, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернувся один громадянин.

Андрій Гищин, DSC03807мешканець села Дубино, звернувся з питаннями щодо приватизації земельної ділянки на території сільради (за межами населеного пункту).

Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам було залучено начальника Юридичного управління – Василя Собка та начальника Відділу Держгеокадастру у Сколівському районі – Василя Урдея.

Довідково:

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.

З графіками особистого прийому керівництва Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися на сайті.