З початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, у Львівській області військовослужбовці, їх сім`ї отримали у власність 5762 земельні ділянки, загальною площею 1578 гектар. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

З цієї кількості рішень, головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області видано 3839 наказів про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 1117 гектар. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (3290 земельних ділянок), особистого селянського господарства (482 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (67 земельних ділянок).

«Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань. Працівники Держгеокадастру завжди готові надати військовим вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, надано учасникам АТО та членам їх сімей 3497 дозволів на розробку документації із землеустрою. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Найбільше видано наказів про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо земельних ділянок для учасників АТО у Пустомитівському (1242), Жовківському (1090) та Бродівському районах (648) Львівської області.

Ще 2028 земельних ділянок, в межах населених пунктів, військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва індивідуальних житлових будинків (1566 земельних  ділянок).

Довідково:

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО, іншою важливою інформацією можна на сайті Держгеокадастру Львівщини, у рубриці «Учасникам АТО»