За два місяці 2020 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Львівській області зареєстрували більше 18 тисяч земельних ділянок (18093) в Національній кадастровій системі. Відзначимо, що майже всі заяви (90%) надійшли за допомогою онлайн сервісів Держгеокадастру.

Загалом, 2020 року (станом на 28 лютого), до органів земельних ресурсів Львівської області надійшло 34528 заяв про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 32647 заяв, або 95 % від їх загальної кількості.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Загалом по області за останні два місяці опрацьовано більше 11 тисячі заяв (11417) про видачу таких витягів.

Довідково:

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України є відкритими та опубліковані в мережі інтернет «Публічна кадастрова карта» (https://newmap.land.gov.ua). Пошук земельної ділянки здійснюється за кадастровим номером або за її місцезнаходженням.

Консультації та додаткову інформацію можна отримати у найближчому до Вас відділі Держгеокадастру (адреси тут: https://land.gov.ua/info/lvivska-oblast/).