Цього року фахівці землевпорядної служби  Львівської області  опрацювали 13606 заяв громадян про реєстрацію земельних ділянок та 9145 заяв про видачу витягів з Державного земельного кадастру. В середньому, за тиждень, землевпорядники Львівщини приймають та опрацьовують більше двох тисяч заяв громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найбільше громадяни звертались до Держгеокадастру за реєстрацією земельних ділянок у Жовківському (зареєстровано 1201 ділянку), Пустомитівському (зареєстровано 1048 ділянок) та Перемишлянському (зареєстровано 1047 ділянок) районах Львівської області. Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із державного земельного кадастру, Найбільша кількість таких заяв надійшла та була опрацьована у Пустомитівському (1052), Жовківському (668)  районах Львівщини та м.Львові (784).

Загалом, від початку 2017 року, до органів земельних ресурсів Львівської  області надійшло 26286 заяв громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 24200 заяв, або близько 92% від їх загальної кількості.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.