Цього року фахівці землевпорядної служби  Львівської області  опрацювали 38515 заяв громадян про реєстрацію земельних ділянок та 25241 заяву про видачу витягів з Державного земельного кадастру.

Найбільше громадяни звертались до Держгеокадастру за реєстрацією земельних ділянок у Жовківському (зареєстровано 3249 ділянок), Пустомитівському (зареєстровано 3220 ділянок) та Самбірському (зареєстровано 2931 ділянка) районах Львівської області.

«Завдяки щоденній роботі працівників Держгеокадастру громадяни мають можливість отримувати весь спектр послуг пов`язаний з веденням Державного земельного кадастру. Кількісно, облік наданих послуг вже ведемо на десятки тисяч опрацьованих звернень, чого вдалось досягнути за допомогою відбору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, запровадження та розширення переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн»,- зазначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також найбільш затребуваною громадянами послугою залишається видача витягів із державного земельного кадастру. Найбільша кількість таких заяв надійшла та була опрацьована у Пустомитівському (3455), Сокальському (1508)  районах Львівщини та м.Львові (1923).

Загалом, від початку 2017 року, до органів земельних ресурсів Львівської  області надійшло 69418 заяв громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали 67454 заяви, або близько 97% від їх загальної кількості.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.