Від початку реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експертами Головного управління Держгеокадастру Львівської області прийнято до опрацювання з інших областей 1592 проекти землеустрою.

На сьогодні фахівці Львівщини здійснили експертизу 1592 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки. З них, позитивно розглянуто 1060 таких проектів, оцінено негативно та перебувають на розгляді експертів – 532 проекти.

«Запроваджені зміни Кабінетом Міністрів України, Держгеокадастром до системи погодження проектів землеустрою мають антикорупційний ефект, сприяють підвищенню рівня кваліфікації спеціалістів. З жовтня минулого року погодження проектів землеустрою здійснюється виключно згідно Тимчасового порядку, за рендомним принципом, працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які здали кваліфікаційний іспит та визначені експертами державної експертизи»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також територіальними органами Держгеокадастру Львівської області направлено на погодження до інших областей 1487 проектів землеустрою. З них вже опрацьовано 1375 проектів, решта проектів  оцінено негативно та перебувають на розгляді експертів.

 

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.