За чотири місяці роботи у 2017 році, працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 76,9 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 64,5 тисяч послуг. Ще більше 12 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 1,17 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

 Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 10,2 тисячі таких запитів, що становить 82,5 % від загальної кількості платних адмінпослуг.

 Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (22618), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (14259). Також, безоплатно, надано 6938 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.