За минулий, 2016 рік, працівники головного управління Держгеокадастру у  Львівській області надали більше 264 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали 220,8 тисяч послуг (84% від загальної кількості). Ще 43,8 тисяч послуг (16%) фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 3,55 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

 Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру опрацювали 37,1 тисяч таких запитів, що становить 84% від загальної кількості платних адмінпослуг.

 Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (77122), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (29336). Також, безоплатно, надано 25460 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

 Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.