За результатами земельних аукціонів, які були організовані Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області, та відбулися цього року, було продано право оренди 119 земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 1719 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 6,67 мільйона гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини (ціна продажу перевищила стартову у 3,8 рази, стартова ціна лотів – 1,71 млн.грн.).

Найбільше коштів за результатами цьогорічних аукціонів надходитиме щорічно до бюджетів місцевих рад Жидачівського району. На території якого було продано право оренди 359 га земель сільськогосподарського призначення державної власності за 2,5 мільйона гривень.

Також активно відбулись цього року земельні аукціони у Сокальському, Мостиському та Кам’янка-Бузькому районах Львівщини, місцеві ради яких отримуватимуть за оренду земель більше 1,9 мільйона гривень щорічно.

Довідково:

Детальніше ознайомитися з запропонованими лотами, переліком земельних ділянок можна на офіційному сайті Держгеокадастру України.