DSC05513За вирішенням земельних питань, 3 травня у м. Стрий, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернулось 5 осіб.

Громадян цікавили питання щодо процедури оформлення земельних ділянок, самовільного захоплення земельних ділянок, відведенняDSC05542 земельних ділянок під фермерське господарство, малу архітектурну форму. У питаннях, які були поза компетенцією Головного управління, громадянам надано роз`яснення законодавства, запропоновано альтернативу.

DSC05555Всім громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам було залучено в.о. начальника Відділу у Стрийському районі головного управління Держгеокадастру у Львівській області – Романа Ярича, в.о. начальника відділу з контролю за використанням та охороною земель – Олега Сірка.

З графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися на веб-сайті.

Довідково:

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.