DSC02634За вирішенням земельних питань, 6 грудня у м. Дрогобич, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернулась 1 особа.

DSC02649Ірина Садова, землевпорядниця Лішнянської сільради,  звернулась з питаннями щодо організації земельного аукціону з продажу права оренди сільськогосподарських земель державної власності. Керівник обласного управління Держгеокадастру підтримав цю ініціативу та надав роз`яснення щодо процедури підготовки пропозицій до аукціону.

Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам було залучено начальника Відділу Держгеокадастру у Дрогобицькому районі – Любомира Бреньо.

Довідково:

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.