DSC02662За вирішенням земельних питань, 13 грудня, до Андрія Кавецького, начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області звернулося 10 громадян.

Громадян цікавили питання щодо процедури оформлення земельнихDSC02700 ділянок у власність, встановлення меж, отримання земельних ділянок пільговими категоріями громадян, оформлення документації для учасників АТО. У питаннях, які були поза компетенцією Головного управління, громадянам надано роз`яснення законодавства, запропоновано альтернативу.

DSC02664Також на прийом громадян прийшли представники громадських організацій, які діють в інтересах учасників АТО. Вони поспілкувалися з керівником головного управління про актуальні проблеми, які виникають при оформленні земельних ділянок у наших захисників, обговорили подальшу співпрацю. Андрій Кавецький відзначив, що співпраця головного управління з громадськими організаціями, учасниками АТО здійснюється постійно, запропонував організовувати зустрічі з земельних питань, що в компетенції головного управління, за потребою громадськості.

DSC02697Громадянам надано вичерпні відповіді та роз’яснення норм земельного законодавства. Додатково керівник Головного управління організував  практичну допомогу для найшвидшого вирішення проблем, з якими люди зіштовхнулися при оформленні та користуванні земельними ділянками.

Для надання вичерпної інформації, роз`яснень громадянам та практичної допомоги було залучено начальника юридичного відділу – Василя Собка, керівників структурних та територіальних підрозділів Головного управління.

З графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Львівській області можна ознайомитися на веб-сайті.

Запис на прийом до керівництва Головного управління здійснюється не пізніше, ніж за сім днів до дати проведення прийому, відповідно до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальних органах, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 04.06.2015 №128, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.06.2015 №739/27184.